KONST / Litografier / Litografi 15707290
nr 1570 7290
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/100, komposition, bladets mått: 22x19 cm, yttermått inklusive ram: 26x23 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:58:15
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)